SKU: CVDDP013
KEY FEATURES
  • Durable Material: Crafted from resin, these statues provide lasting decoration for any room.
DIMENSIONS
  • Overall Dimensions (Inches): 19" W x 15" D x 4.5" H
  • Item Weight: 10.59 lbs
  • Package Dimensions (Inches): 13" W x 18" D x 22" H
  • Package Weight: 13 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION
  • Material: Resin
  • Finish: Brown and bronze finished
  • Color: Brown/Bronze
  • Collection Name: Sheldon Collection by Crestview
  • Brand: Crestview
WHERE TO USE
SKU: CVDDP013
-70%
Sheldon Brown/Bronze Statues—
Description
KEY FEATURES
DIMENSIONS
  • Item Weight: 10.59 lbs