- SKU: MT-USH11DC
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 20" W x 16" D x 11" H
Item Weight: 21.5 lbs
Package Dimensions (Inches): 20.25" W x 16.25" D x 22.5" H
Package Weight: 24.25 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Dark Gray
COLLECTION
- Collection Name: Taurus Collection by Homelegance
11" Copper-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube
- Item Name: Taurus Dark Gray 11" Copper-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube
- SKU: MT-USH11DC
DIMENSIONS
Item Weight: 21.5 lbs
Package Weight: 24.25 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Dark Gray
COLLECTION
Taurus Dark Gray 11" Copper-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube—
Description
- SKU: MT-USH11DC