- SKU: MT-USH14DC
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 20" W x 16" D x 14" H
Item Weight: 25.5 lbs
Package Dimensions (Inches): 20.25" W x 16.25" D x 28.25" H
Package Weight: 28.75 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Dark Gray
COLLECTION
- Collection Name: Taurus Collection by HomElegance
14" Copper-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube
- Item Name: Taurus Dark Gray 14" Copper-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube
- SKU: MT-USH14DC
DIMENSIONS
Item Weight: 25.5 lbs
Package Weight: 28.75 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Dark Gray
COLLECTION
Taurus Dark Gray 14" Copper-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube—
Description
- SKU: MT-USH14DC
Taurus Dark Gray 14" Copper-Infused Memory Foam Hybrid Mattress Display Cube | https