- SKU: 5761GY-36
FEATURES:
- Made of acacia veneer, wood and engineered wood
- 2-tone finish: cherry and gray
- 4 dovetail drawers with ball bearing glides
- Antique pewter tone knobs
- Seats 6
- Assembly required
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 40" x 60" x 36" H
Item Weight: 115.75 lbs
Package Dimensions (Inches): 70.25" L x 43.5" W x 7.75" H
Package Weight: 129.5 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Cherry / Gray
COLLECTION
- Collection Name: Tigard Collection
- Item Name: Tigard Cherry / Gray Counter Height Table
- SKU: 5761GY-36
FEATURES:
- Antique pewter tone knobs
- Seats 6
- Assembly required
DIMENSIONS
Item Weight: 115.75 lbs
Package Weight: 129.5 lbs
SPECIFICATIONS
- Color: Cherry / Gray
COLLECTION
Tigard Cherry / Gray Counter Height Table—
Description
- SKU: 5761GY-36