SKU: RP-1072-20
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions: 26" W x 20" D x 20.5" H
  • Item Weight: 51.4 lbs
  • Package Dimensions (Box-1): 30.7" W x 25" D x 25" H
  • Package Weight (Box-1): 67 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Frame, Top, Sides: Oak Wood
  • Drawer Side, Back, Bottom: Oak Veneer
  • Color: Dark Brown
  • Style: Modern, Contemporary
WHERE TO USE:
SKU: RP-1072-20
Tommy Dark Brown Nightstand—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Item Weight: 51.4 lbs