- SKU: FM54021DW-TV-70
FEATURES
- Gold Oversized Pull Handle
- Metal Ball Bearing Glides
- Recessed Panels
- Felt-Lined Top Drawer
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches): 70" W x 18" D x 30" H
Item Weight (lbs): 152
Package Dimensions (Inches): 73.5" W x 21.5" D x 34.5" H
SPECIFICATIONS
- Material: Rubberwood, Engineered Wood, Stone, Oak Veneer
- Color: Dark Walnut
COLLECTION
- Collection Name: Vellara Collection by Furniture of America
- Item Name: Vellara Dark Walnut 70" Tv Console
- SKU: FM54021DW-TV-70
FEATURES
- Gold Oversized Pull Handle
- Metal Ball Bearing Glides
- Recessed Panels
- Felt-Lined Top Drawer
DIMENSIONS
Item Weight (lbs): 152
SPECIFICATIONS
- Color: Dark Walnut
COLLECTION
-70%
Vellara Dark Walnut 70" Tv Console—
Description
- SKU: FM54021DW-TV-70
Vellara Dark Walnut 70" Tv Console | https