- SKU: WK11TT18EH
DIMENSIONS
Package Dimensions (Inches): 12.6" W x 42.9" D x 12.6" H
Package Weight: 57.3 lbs
- Brand: Weekender
- Item Name: Weekender Blue/White Twin 11" Euro Top Hybrid Mattress
- SKU: WK11TT18EH
DIMENSIONS
Package Weight: 57.3 lbs
- Brand: Weekender
-70%
Weekender Blue/White Twin 11" Euro Top Hybrid Mattress
Description
- SKU: WK11TT18EH