SKU: BV-1039-20
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions (Inches): 72" W x 30" D x 30" H
  • Item Weight: 203 lbs
  • Carton Dimensions (Inches): 76" W x 34" D x 20" H
  • Carton Weight: 241.5 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Material: Solid Neem Wood
  • Color: Dark Brown
  • Collection Name: Windsor Collection by Moe's Home
  • Brand: Moe's Home
  • Style: Modern, Transitional
WHERE TO USE:
SKU: BV-1039-20
Windsor Dark Brown Desk—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Item Weight: 203 lbs