SKU: BV-1038-20
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Overall Dimensions (Inches): 84" W x 20" D x 33" H
  • Item Weight: 272 lbs
  • Carton Dimensions (Inches): 87.8" W x 24.7" D x 42.5" H
  • Carton Weight: 334 lbs
MATERIALS & CONSTRUCTION:
  • Material: Neem Wood
  • Color: Dark Brown
  • Collection: Windsor Collection by Moe's Home
  • Brand: Moe's Home
  • Style: Modern minimalist
WHERE TO USE:
SKU: BV-1038-20
Windsor Dark Brown Sideboard—
Description
KEY FEATURES:
DIMENSIONS:
  • Item Weight: 272 lbs