- SKU: PCB3381B12
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Six Drawer Dresser: 59" W x 16" D x 37" H
Bedroom Mirror: 39" W x 2" D x 36" H
Queen Uph Hdbd/Ftbd/Roll Slats: 69" W x 8" D x 41" H
Queen/King Uph Rails: 80" W x 82" D x 12" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: White/Gray
COLLECTION
- Collection Name: Zuraleus Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: PCB3381
- Item Name: Zuraleus White/Gray Queen Upholstered Bed, Dresser and Mirror
- SKU: PCB3381B12
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: White/Gray
COLLECTION
- Series ID: PCB3381
Zuraleus White/Gray Queen Upholstered Bed, Dresser and Mirror—
Description
- SKU: PCB3381B12