- SKU: ADPCB3381B16
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
Six Drawer Dresser: 59" W x 16" D x 37" H
Bedroom Mirror: 39" W x 2" D x 36" H
Queen Panel Footboard: 64" W x 2" D x 20" H
Queen Uph Panel Headboard: 64" W x 4" D x 53" H
Two Drawer Nightstand: 22" W x 16" D x 25" H
Queen Panel Rails: 63" W x 85" D x 15" H
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: White
COLLECTION
- Collection Name: Zuraleus Collection by Ashley Furniture
- Brand: Signature Design by Ashley®
- Series ID: PCB3381
- SKU: ADPCB3381B16
DIMENSIONS
Overall Dimensions (Inches):
SPECIFICATIONS
- Lifestyle: Contemporary
- Color: White
COLLECTION
- Series ID: PCB3381
-70%
Zuraleus White Queen Upholstered Panel Bed, Dresser, Mirror and Nightstand (Online Special Price)—
Description
- SKU: ADPCB3381B16